Aktualności

05/06/20

W lutym bieżącego roku jeden z naszych lekarzy Mateusz Kołodziejczyk ukończył trzyletni program zagranicznych studiów podyplomowych wdziedzinie ortodoncji w Danube Private University w Krems an der Donau w Austrii. W gronie studentów i absolwentów prowadzonego od wielu lat programu tego Uniwersytetu  znajdują się lekarze z całej Europy oraz odległych zakątków świata jak Australia, USA, RPA, Nowa Zelandia czy kraje Bliskiego Wschodu. Pod kierownictwem profesora Dietera Muessiga Mateusz Kołodziejczyk zdał egzamin składający się z egzaminu pisemnego, obrony własnej pracy dyplomowej - Advantages of Indirect Bonding In Orthodontics oraz omówienia wybranych przypadków leczonych pacjentów monitorowanych przez profesora w toku 2 lat, uzyskując tytuł Master of Science in Orthodontics.

 

      

 

23/11/18
Samodoskonalenia w zakresie profesjonalnej higienizacji jamy ustnej

Medycyna należy do dziedzin nauki, które nieustannie się rozwijają. Ciągle pojawiają się nowe sposoby leczenia, coraz bardziej innowacyjne technologie oraz urządzenia. To sprawia, że również lekarze często decydują się na różnego rodzaju dodatkowe szkolenia oraz studia, które mają na celu poszerzenie ich wiedzy oraz kwalifikacji. Należąca do naszego zespołu higienistka stomatologiczna, Agnieszka Rzeszutek, ukończyła właśnie szkolenie samodoskonalenia zawodowego w kierunku profesjonalnej higienizacji jamy ustnej. Dzięki temu pacjent ma możliwość umówienia się na wizytę w celu dokładnego oczyszczenia swoich zębów, które stanowi pierwszy krok do odpowiedniej profilaktyki. Dbałość o czystość zębów zapewni ich lepszą kondycję, dzięki czemu ich ewentualne leczenie będzie znacznie łatwiejsze oraz bardziej komfortowe. Serdecznie zapraszamy na wizytę w naszym gabinecie, umów się już dziś i pozwól nam zadbać o stan Twoich zębów w sposób profesjonalny oraz w pełni dla Ciebie komfortowy.

23/11/18
Chętnie uczymy się nowych rzeczy!

Lekarze należący do naszego zespołu chętnie się dokształcają oraz uczą nowych rzeczy, które później spożytkować mogą podczas leczenia swoich pacjentów. Obecnie jeden z naszych specjalistów, Mateusz Kołodziejczyk, jest w trakcie studiów podyplomowych na austriackiej uczelni Danube Private University. Temat jego pracy, który dotyczy klejenia pośredniego zamków ortodontycznych, został zatwierdzony przez prof. Dr. Dr. Dietera Müßiga, wykładowcę na uczelni w Krems an der Donau. Nabywane przez naszych lekarzy kwalifikacje gwarantują ich pełen profesjonalizm oraz skuteczność leczenia. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, już dziś zapisz się na wizytę i zadbaj o swoje zdrowie.

23/11/18
Mateusz Kołodziejczyk na studiach podyplomowych w Krems an der Donau

W związku z ciągłym rozwojem nauki, w tym także medycyny, również od lekarzy wymaga się nieustannego poszerzania ich wiedzy oraz nabywania nowych umiejętności. Dzięki nim zarówno diagnostyka, jak i leczenie pacjentów staje się łatwiejsze oraz znacznie bardziej efektywne. Dlatego też Mateusz Kołodziejczyk, jeden z naszych stomatologów, zdecydował się na podjęcie zagranicznych studiów podyplomowych na Donau Privat University w Krems an der Donau w programie Master of Science in Orthodontics. Obecnie znajduje się za półmetkiem i zajmuje się modułem szóstym, który obejmuje leczenie wad zgryzu doprzednich, dotylnych oraz zgryzów otwartych. Ciągły rozwój naszych lekarzy sprawia, że pacjenci coraz chętniej korzystają z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu każdego, kto zmaga się z problemem natury stomatologicznej, postaramy się jak najszybciej pomóc Ci go pokonać, abyś znów mógł cieszyć się pełnym, niczym niezakłóconym komfortem.

23/11/18
Obsługa w języku rosyjskim

W naszym gabinecie nieustannie dbamy o komfort pacjentów, którzy nas odwiedzają, a także o ciągły rozwój naszych umiejętności oraz udoskonalenie obsługi. Pragniemy, aby wizyta u nas była nie tylko w pełni komfortowa, ale również pozbawiona jakichkolwiek utrudnień. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasz personel był w stanie zadbać o zdrowie oraz wygodę naszych pacjentów. Jeden z naszych lekarzy, Mateusz Kołodziejczyk, uzyskał właśnie certyfikat języka rosyjskiego TELC B2, który potwierdza jego znajomość języka na poziomie, który umożliwia bezproblemową komunikację z pacjentami rosyjskojęzycznymi. Serdecznie zapraszamy więc osoby, które nie znają języka polskiego lub znają go zbyt słabo, natomiast biegle posługują się językiem rosyjskim. Wówczas komunikacja z lekarzem przebiegnie bez zbędnych komplikacji, a proces leczenia stanie się o wiele mniej stresujący. Zapraszamy do naszego gabinetu, chętnie pomożemy Ci szybko i bezstresowo pozbyć się wszelkich dolegliwości natury dentystycznej.

sprawdź godziny
otwarcia